CANGAS

BAYİLİKLERİMİZ

  • Sümer Mahallesi 3.Sanayi Sitesi 19/1 Sokak No:19 Merkezefendi / DENİZLİ
  • 0258 251 01 61
  • info@koseogluotogaz.com

CANGAS

Cangas 2010 yılında kurulduğunda en önemli hedefi, sahip olduğu ileri düzey teknoloji ve yılların deneyimi ile yerli ve milli kendi kitini üretmekti. Firma yöneticilerinin sektör içi 17 yıllık tecrübesinin etkileri Ar-Ge sürecini hızlandırdı. Cangas’ın tamamı kendi yazılımı/üretimi olan, Türkiye’nin ilk sıralı otogaz kitini 2011 yılında üretmeyi başardı.
İzmir merkezli olan Cangas ürettiği yakıt dönüşüm sistemi kısa sürede bayii ağında ve son tüketicide yüksek oranda karşılık buldu. Yurt dışında önemli pazar payına kısa sürede erişen Cangas farklı ülkelere ihracat gerçekleştirirken, Türkiye’de 5 bölge bayisi, 200’ü aşkın servis ve satış noktasına ulaşmıştır.
Cangas ilk olarak Dünya’da bir ilk olan eski karbüratörlü, mekanik ya da tek nokta enjeksiyonlu motorlu araçlara uygulanabilen özel bir kit üretti. Üstün teknolojik yenilikleri içeren MIC 24 sıralı otogaz sistemi yurt içi ve yurt dışında araçlara montajı başarıyla yapılmaktadır.
Dünya’da sıralı oto gaz sistemlerine yön veren Cangas, tüm başarılarına ek olarak, Master Direct kitini üretti. Master Direct ile direk enjeksiyon tüm araçlarda, her depoda %1,5-2 benzin tüketimiye %45’e varan yakıt tasarrufunu sağlamıştır. Master Direct kit, üç yıl süren Ar-Ge çalışmalarıyla tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirildi.
Cangas mühendisleri; yeni versiyon bütün ürünlerin uygulama, montaj ve performans sürecisinde yetkili bayileri ile birlikte çalışıyor.